Іллічівець - Волинь 1:2. Післяматчева прес-конференція Миколи Павлова

Головний тренер маріупольського "Іллічівця" Микола Павлов прокоментував матч першого туру нового чемпіонату проти "Волині" (1:2).

"Насамперед хочу висловити співчуття рідним мого товариша, мого президента Олега Майдановича Бабаева. Його сьогоднішня загибель трагічна. Мені важко говорити, адже з цією людиною ми провели чотири з половиною роки. Якщо пригадуєте, я три роки взагалі не працював і повернувся у футбол тільки завдяки йому. Тому втратити в день матчу свого близького соратника дуже важко.

З приводу матчу...- Зараз не час для жартів, але так вдома не судять. В другому таймі Кварцяний так залякав суддю...- До речі, ми ж господарями сьогодні були, а так господарів не судять! Нас арбітри дуже "гнали" в другому таймі. Звичайно, потрібно віддати належне "Волині" – волі і характеру вашої команди. І скажу, що "Волинь" з Кварцяним і без нього – це різні команди. Від тренера іде і воля, і характер, нашим хлопчакам поки цього не вистачає. Напевно, не так складався б матч за рахунку 1:1, якби в середній лінії і нападі в нас були більш досвідченні хлопці. І не було б такої сумної розв'язки в кінці матчу.

А взагалі стан зараз такий, що не час багато говорити про футбол, і не тільки через сьогоднішню подію, але й через події в нашій країні", - сказав Павлов.